Bir Köpeğin Gözleri Dolduran Hikayesi

23.08.2019
722
A+
A-
Bir Köpeğin Gözleri Dolduran Hikayesi

Bir aile barınaktan bir köpek sahiplenmeye karar verir ve barınağa giderek ailenin yeni üyesini alarak evlerine dönerler. Geçen her gün aile köpeğe daha fazla bağlanmaya başlar. Köpekte artık bu aileyi kendi ailesi gibi benimsemiş ve sevmiştir. Günlerden bir gün aile köpekte garip davranışlar görmeye başlar. Gece uyandıklarında köpeğin yatak odası camı önünde sabaha kadar uyumadan odaya baktığını görürler. Bir rahatsızlığı olduğunu düşünen aile köpeği veterinere götürür. Tüm kontroller yapıldıktan sonra köpekte bir rahatsızlık olmadığı ortaya çıkar. Aile bu işin aslını öğrenmek için köpeği aldıkları barınağa doğru yola çıkar. Barınağa geldiklerinde barınak görevlisine durumu anlatırlar ve görevliden gözleri yaşartacak bir cevap alırlar.

Köpeğin eski sahibi köpeği bir gece uyurken alıp bir barınağa götürüp terk etmiş. Sabah olduğunda köpek kendini barınakta bulmuş ve bu durum köpekte bir tramvaya yol açmış. Köpeğin geceleri uyumamasında ki sebep yeni sahiplerininde onu uyuduğunda barınağa götürüp terk etme korkusuymuş.

Bu duruma çok duygulanan ve üzülen yeni sahipleri köpeklerinin yatağını kendi yatak odalarına taşımaya karar vermiş. Köpek belli bir süre daha bu davranışını sürdürmeye devam etmiş. Günler geçtikçe köpek korkusunu yavaş yavaş yenmeye ve geceleri uyumaya başlamış. Biraz daha zaman geçtikten sonra artık bu korkusu ortadan kalkmış ve geceleri mışıl mışıl uyumaya başlamış.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.